God påske fra oss!
Postet av Spaghetti Frisør den 5. Apr 2017
Påsken er rett rundt hjørnet, og påskebagen skal pakkes. Enten du skal reise på fjellet eller nyte påsken i byen er det fortsatt viktig og ta vare på håret.
All Soft passer til de fleste hårtyper med sine egenskaper. Vi er mye ute i påsken, og selv om det er sol er det fortsatt kaldt i lufta. Da trenger håret fuktighet. All Soft etterlater håret mykt og glansfullt, og har en anti-statisk effekt. Den gir mye pleie, og god kambarhet. Perfekt etter "luesveisen". Med den nye hårkuren Megamask trenger du kun å bruke 3 minutter ekstra i dusjen, noe som kommer godt til nytte etter en lang tur i løypa.
Dersom du trenger å freshe opp fargen din eller en klipp før påsken har vi fortsatt noen ledige timer igjen. Vi minner om at vi holder stengt fra og med skjærtorsdag og til andre påskedag.
Vi ønsker alle våre kunder en riktig god påske!
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Spaghetti Frisør

Trygg Salong
14.02.2022

Stengt pga oppussing
03.06.2021

Våre priser og nivåer
06.05.2021

Et hav av muligheter
09.10.2020

Vi åpner gradvis fra 27. april
08.04.2020

Markedsdag
24.04.2019